Merhaba,

Ben Fatma SOYAL. Birinci1926 markasının tasarımcısı ve kurucusuyum çocukluktan beri takıya olan merakım ve kendi tasarımlarımı oluşturmanın verdiği heyecan benim bu sektöre girmemi sağlayan en büyük etkenlerdendir.

1926’dan beri 3 nesil mücevherle iştigal eden bir ailenin ferdi olarak Birinci 1926 markasını oluştururken ismi benim için çok önemliydi. Anlamlı ve çarpıcı olmalıydı. Bu nedenle incinin hikayesini düşündüm; “Bir kum tanesinin istiridyenin içine sızması ile başlar sabırla büyür ve sonunda parlak ve çok değerli bir inciye dönüşür.” Tıpkı sabırla büyüyen insanın hikayesi gibi. Her insan inci gibi tek ve özeldir. Kendi statüsünde bir incidir. Yani birinci sıradadır. Burada feminen düşünüyor “ Her kadın bir incidir, Birincidir.”  diyorum.

Yaptığım inci tasarımlarıyla doğal güzelliği ortaya çıkartma noktasında kişiye özel modern tasarımlarla inciye yeni bir bakış açısı getirerek sevgiyi, mutluluğu, uğuru temsil eden inciyi sizlerle buluşturmak hedefindeyim.

Tasarım ve üretim aşamalarının her detayına kendim ve mesleğinde üst düzey eğitim, bilgi ve tecrübeye sahip mücevher ustalarından oluşan ekibim ile birlikte inci tasarımlarımızı kusursuz bir el işçiliği ile kişiye özel hazırlamaktayız.

Kendimi sürekli geliştirerek yeni projeler ile büyüyen bir firma olmaya devam ediyor , çevremden aldığım olumlu güzel mesajlar ve bana olan güvenleri ile çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum.

Siparişiniz nasıl gelecek ?
Siparişiniz Nasıl Gelecek?

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Birinci1926 sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

  • Güvenli Alışveriş
  • Sigortalı ve Hızlı Kargo
  • Kolay Değişim
  • Orijinal Ürün Sertifikası
  • Bakım Garantisi
  • Danışma ve Destek
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Çerez Örnek